Webshop - ponúka

tapety

vysokej kvality a luxusné

tapety

Hlavná stránka arrow Platobné podmienky a možnosti
Platobné podmienky a možnosti

 

1. On-line prostredníctvom CIB banky, cez internet

 

Náš webshop tapiet ponúka svojim zákazníkom bezpečný spôsob platenie kreditnou kartou, ktorý zabezpečuje CIB banka. Bezpečnosť systému sa zakladá na oddelení dát. Webshop dostane od kupujúceho informácie súvisiace s objednávkou, kým CIB banka na stránke internet bankingu dostane výlučne tie údaje z karty v zakódovanej forme (128 bites SSL), ktoré sú potrebné na uskutočnenie platobnej transakcie. Údaje , ktoré sa nachádzajú na stránke internet bankingu nie sú prístupné pre webshop, k nim sa dostane výlučne CIB banka.

O výsledku transakcie vás bude po zaplatení informovať stránka webshopu. Na uskutočnenie platby kartou musí vás prehliadač podporovať ochranu kódovaním SSL. Suma za zakúpený tovar sa okamžite blokuje na vašej karte. Prosím pozorne si prečítajte podrobné informácie!

Vítame vás v našom webshope fungujúcom na bezpečnom platení cez internet, ktoré zabezpečuje CIB banka! Nižšie vás budeme v krátkosti informovať o tom, ako môžete bezpečne riešiť vaše nakupovanie cez internet.


Na čo dávať pozor pri nakupovaní?
•    Prečítajte si základné informácie o našom webshope, kondície nákupu, dodacie a platobné podmienky!
•    Preštudujte si bezpečnostné podmienky, pretože tieto vám garantujú bezpečnosť vašich údajov!
•    Evidujte vaše údaje súvisiace s nakupovaním!
•    Evidujte vaše transakčné údaje súvisiace s platením (číslo transakcie, číslo povolenia).
•    Zabezpečte, aby sa vaše údaje z karty nedostali do nepovolaných rúk.
•    Používajte prehliadač, ktorý podporuje ochranu kódovaním SSL !

 

O bezpečnosti
SSL je skratka pre Secure Sockets Layer, pre schválený šifrovací protokol. Naša banka disponuje 128 bitesovým šifrovacím kľúčom, ktorý chráni komunikačné kanály. Používanie  128 bitesového šifrovacieho kľúča umožňuje CIB banke spoločnosť VeriSign, pomocou neho zabezpečujeme  ochranu kódovaním SSL. V súčasnosti sa v 90%-tách elektronického obchodovania využíva tento spôsob kódovania. Prehliadač používaný kupujúcim za pomoci SSL zakóduje údaje o držiteľovi karty pred ich odoslaním, tieto sa do CIB banky dostanú zakódované a tým pádom sú pre nepovolané osoby nezrozumiteľné.


Akceptované karty
Internet banking CIB banky akceptuje embosované karty VISA a Mastercard, resp. niektoré karty VISA Elektron (ak banka vydala povolenie na ich použitie na platby cez internet), ako aj WEB karty vydané výlučne za účelom platenia cez internet.

 


Postup úhrady
1.    Tovar si vyberáte na stránke webshopu, cenu ktorého si želáte uhradiť cez internet  kreditnou kartou.


2.    Následne sa dostanete na stránku CIB banky, ktorá zaručuje bezpečnú úhradu. Na uskutočnenie úhrady je potrebné najprv vyplniť údaje vašej kreditnej karty.


3.    Po zadaní údajov kreditnej karty kliknutím na tlačidlo uhradiť spustíte proces transakcie.


4.   Po dokončení platby sa vrátite späť na stránku webshopu, kde vám bude doručené potvrdenie o výsledku transakcie.


V prípade platby kreditnou kartou a po úspešnej transakcii (znamená to skontrolovanie platnosti a krytia kreditnej karty), spustí CIB banka proces zaťaženia účtu majiteľa karty sumou za nakúpený tovar alebo službu.


V prípade ak nebudete presmerovaný zo stránky internet bankingu späť na stránku webshopu, znamená to, že transakcia nebola úspešná. Ak na stránke internet bankingu kliknete na tlačidlo Späť/Back alebo Obnoviť/Refresh, resp. zatvoríte okno prehliadača pred tým než sa dostanete späť na stránku webshopu, úhrada bude neúspešná.


V prípade ak si želáte podrobnejšie informácie o výsledku neúspešnej transakcie, o príčinách, detailoch, prosím kontaktujte banku, v ktorej je vedený váš účet.

-->