Webshop - ponúka

tapety

vysokej kvality a luxusné

tapety

Hlavná stránka arrow Dodávateľské podmienky
Dodávateľské podmienky

Dodacie podmienky


Spoločnosť  Hajlék-2000 Kft. Vám objednaný tovar doručí v termíne, ktorý je uvedený pri jednotlivých výrobkoch, a to  po uhradení ceny za doručenie.  Dodacia lehota je odo dňa doručenia objednávky obvykle 10-20 pracovných dní.Na výrobky označené textom „Do vypredania zásob” sa vzťahuje 4-6 denná dodacia lehota, resp. v prípade týchto výrobkov sa môže stať, že nebudeme schopní splniť každú objednávku. V prípade ak sa stane, že objednávku nebudeme môcť splniť, budeme o tom našich zákazníkov informovať. 


Prevzatie tovaru
Objednaný tovar si môžete prevziať v pracovné dni od DPD donáškovej služby na vami vybranej adrese.
Garančné podmienky:
Svoje garančné požiadavky je potrebné nahlásiť v súlade a platnými právnymi nariadeniami  u distribútora alebo u distribútorom splnomocnenej osoby písomne: na adrese spoločnosti Hajlék-2000 Kft  alebo e-mailom na: Táto emailová adresa je zabezpečená proti spamovým robotom, musíte mať aktivovný Javascript na jej zobrazenie
 

Cenník podľa hmotnosti:
     

 Hmotnosť  
 Prepravné poplatky vo webshope
0,1 – 3 kg
25 Euro
3,1 – 5 kg
26 Euro
5,1 – 10 kg
27 Euro
10,1 – 15 kg
52 Euro
 15,1 – 20 kg 54 Euro
20,1 – 25 kg
56 Euro
25,1 – 31,5 kg
58 Euro
 31,6 – 50 kg 60 Euro

      
                                                                    
Oznámenie musí obsahovať nasledovné:
•    podrobné údaje o výrobku / krátky popis chyby a pod. /,
•    miesto a čas predaja výrobku,
•    v prípade reklamácie je potrebné doložiť vždy aj faktúru.
Spoločnosť Hajlék-2000 Kft  si vyhradzuje právo na preskúmanie a posúdenie reklamácie. V prípade oprávnených reklamácií spoločnosť Hajlék-2000 Kft tapety na žiadosť kupujúceho vymení alebo uhradí ich cenu.
 
Výmena tovaru:
Ak je objednaný výrobok chybný, resp. poruší sa počas prepravy, spoločnosť Hajlék-2000 Kft výrobok vymení za bezchybný v tom prípade, ak sa po spozorovaní chyby prestalo po 3 kotúčoch s ďalším lepením tapiet, a zvyšné kotúče tapiet sa v nerozbalenom stave, v kompletnom množstve a nepoškodené doručia do niektorej z našich predajní. V prípade ak si neželáte tapety vymeniť, vrátime vám nákupnú cenu tapiet ak výrobca svoju chybu uznal, resp. ak k poškodeniu došlo počas prepravy. Prosíme, aby ste v prípade spozorovania akýchkoľvek poškodení kontaktovali náš zákaznícky servis.
 
Právo odstúpenia od nákupu:
V prípade objednaných tapiet a bordúr máte právo odstúpiť od nákupu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. V tomto prípade vám spoločnosť Hajlék-2000 Kft. vráti nákupnú cenu tapiet do 30 dní odo dňa odstúpenia od nákupu a vrátenia tovaru v prípade, ak sa tapety vrátia do niektorého z našich obchodov nerozbalené, v neporušenom stave a v úplnom množstve. Vrátenie sumy sa netýka poplatkov za doručenie tovaru, rovnako náklady spojené s vrátením tovar znáša kupujúci.
 
Neúspešné doručenie:
Náklady súvisiace s opakovaným doručením tovaru, ku ktorým došlo vinou kupujúceho znáša kupujúci. V prípade ak sa tovar nepodarilo doručiť vinou dodávateľa, náklady na opakované doručenie znáša dodávateľ.
 
Obmedzenie zodpovednosti:
Spoločnosť Hajlék-2000 Kft. nezodpovedá za prípadné škody v nasledovných prípadoch:
- v prípade takých prevádzkových porúch, ktoré vám bránia pripojiť sa na webovú stránku Hajlék-2000 Kft. webshopu, a bránia odoslaniu vašej objednávky
- za akékoľvek poruchy, ktoré vznikli poškodením vášho hardvéru alebo softvéru, alebo za škody, ktoré vznikli v dôsledku prerušenia internetového spojenia
Nezodpovedáme za škody, ktoré sú dôsledkom porúch v internetovom spojení alebo v databáze (napr. kvôli údržbe). Vyhradzujeme si právo na zmenu cien akciových výrobkov, resp. na ukončenie akcií bez predchádzajúceho upozornenia. Vyhradzujeme si právo (a jeho možnosť), že ak v prípade objednávky nie je na sklade príslušný tovar, nevieme  zákazníka (nakupujúceho) týmto tovarom obslúžiť. Všetky náhrady z tohto vyplývajúcich škôd zamietame.
Prosíme vás, aby ste v záujme bezpečného používania internetu chránili pred počítačovými vírusmi a rýchlo sa šíriacimi červami.


-->